Canlı Destek

_+

Canlı Destek

The Future of the Workforce: İnsights&Expectations
BOOK A MEETING ROOM

The Future of the Workforce: İnsights&Expectations

Teknolojinin gelişmesi ve etki alanının yayılması ile birlikte hayatımızın her alanında büyük bir değişim yaşıyoruz.

Bu değişim iş hayatında da etkilerini hissettirmeye başladı. Teknolojinin işe alımdan, takımlar arası iletişime kadar tüm süreçleri nasıl değiştirdiğini, yeni neslin kariyer beklentilerini, değişen ofis ortamlarımızı ve uzaktan çalışan esnek iş gücünün iş hayatında artan varlığını konuşacağımız ve Crossover Kurucusu/CEO'su Andy Tryba'nın da panelist olarak yer alacağı bu panele sizleri de davet ediyoruz.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

With the development of technology and the spread of influence, we are experiencing a great change in every aspect of our lives.

This change has also begun to affect the business life. We will talk about how technology has changed all the processes from recruitment to team communication, the new generation's career aspirations, changing office environments and the increasing presence of the remote workforce in business life. We cordially invite you to join us at this event where we will have the honor to host Crossover Founder & CEO Andy Tryba as one of the panelists.

Panelists:

Andy Tryba Crossover Founder & CEO

Pınar Massena Workinton CEO

Program Akışı / Agenda

18.30 Kayıt / Registration

19.00 Panel

20.00 Soru-Cevap / Q&A

20.30 Networking

Etkinlik Workinton üyelerine ücretsiz üye olmayanlar için 25TL'dir. Kayıdınız kesinleştirmek veya üye olmak için pazarlama@workinton.com adresine mail atabilirsiniz.

 

https://thefutureoftheworkforce.eventbrite.com

SHARE

ATTENDING STATUS

RELATED EVENTS