Canlı Destek

_+

Canlı Destek

FAQs | Workinton
BOOK A MEETING ROOM

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS, CLEAR ANSWERS.

İyi çalışanlar ülkesinin adı Workinton. Doğru okunuşunu duymak için lütfen kulaklarınızı açın ve Play tuşuna basın.

Urban Station'da edindiğimiz tecrübeleri bir araya getirdik, kullanıcılarımızdan aldığımız yorumları ekledik, derinlemesine görüşmeler ve sayısal araştırmalar yaptık, elde ettiğimiz tüm veriler ışığında en iyi çalışma mekânınıoluşturmak üzere Workinton’ı kurmaya karar verdik.

Biz Workinton'da çalışmanın fiziksel, ruhsal ve sosyal boyutlarını düşünüyoruz, çalışılacak en iyi mekânı yaratmak için çalışıyoruz.

İşte bu yüzden iyi çalışanlar ülkesi Workinton'da sınırlar, diğer ofislerin ve çalışma alanlarının bittiği yerde başlıyor.

Hafta sonu da işten kopamayanlar için farklı Workinton şubelerinin kapılarını açık tutuyoruz. Cumartesi günü açık olan şubelerimizi Workinton Facebook hesabından Cuma günü duyuruyoruz. Ayrıca önden planlanmış özel toplantı ve konferans talepleriniz doğrultusunda, Cumartesi ve Pazar günleri toplantı odalarımızı size özel kullanıma açabiliyoruz.

Workinton'daki bireysel ve ortak çalışma alanlarını 8.00 – 20.00 saatleri arasında, toplantı odalarını 8.00 – 17.30 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Sadece Workinton Galata'da, 09.00 – 21.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

Workinton'daki toplantı odaları, 08.00 - 17.30 saatleri arasında açıktır; ancak satış sorumlularımızla iletişime geçip, ihtiyacınız olan gün ve saati bildirdiğiniz takdirde 8.00'den önce ya da 17.30'dan sonra belirli bir ücret karşılığında toplantı odalarımızı kullanabilirsiniz.

Workinton'da, 1 kişiden 220 kişiye kadar farklı boyutlarda eğitim ve toplantı odaları bulunuyor. 220 kişi kapasiteli amfi oturma düzenine sahip olan toplantı odası Workinton Levent'te.

Toplantı odalarımızın tamamında kablosuz internet erişimi ve flipchart yer alıyor. Bunun dışında bazı toplantı odalarında projeksiyon cihazı ve perdesi, bazılarında da LCD ekranlar bulunuyor.

Workinton Levent haricindeki tüm toplantı odaları, doğrudan güneş alırken, Workinton Levent'teki toplantı odası, kısmi olarak güneş alıyor.

Operasyon ekiplerimizle beraber, gerçekleşen her toplantınız için karşılama yapıyoruz.

Workinton'da iş yapma konsantrasyonunu bozacak seviyede bir gürültü olmamasına dikkat ederiz, ancak açık çalışma alanlarımız da kütüphane sessizliğinde değildir. Bu alanlarda konsantrasyonu artıran, yaratıcılığı tetikleyen özel bir müzik yayınımız var. Özel telefon görüşmeleri yapan müşterilerimizi, telefon kulübelerinin bulunduğu izole alanlara yönlendiriyoruz.

Workinton'ın tüm şubelerinde doluluk analizi yapılmıştır. Bu sebeple, Workinton'larda dilediğiniz zaman müsait yer bulabilirsiniz. Yine de durumu garanti altına almak isterseniz, Private Desk'e göz atmanızı tavsiye ederiz.

Workinton şu anda İstanbul, Ankara ve İzmir'de, toplam 11 şubede hizmet veriyor. İzmir ve Ankara'da birer şubemiz bulunurken; İstanbul Anadolu yakasında, Kavacık, Ümraniye ve Kozyatağı'nda; Avrupa yakasında, Maslak, Levent, Esentepe, Nişantaşı, Şişhane ve Galata'ta hizmet veriyoruz.

Tabii ki hayır. Workinton'daki tüm internet hizmetleri, çalışma paketlerine dahildir. Bu sebeple, internet için ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz.

Eğitim ve toplantılar sırasında, odalarda ve fuaye alanında gün boyunca limitsiz çay ve kahvelerimizin; sabahtan öğlene kadar mini kahvaltımızın; öğleden akşama kadar tatlı ve tuzlu atıştırmalıklarımızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Günlük ikramlarımız haricinde kalan zengin kahvaltı, sandviç, özel kahveler, meyve ve kuru yemiş servislerinden ekstra ücret karşılığında faydalanabilirsiniz.

Seçtiğiniz şubeye göre farklı menü alternatifleri sunuyoruz, farklı ihtiyaçlara hitap edebiliyoruz. Dilerseniz, çevredeki anlaşmalı restoranlardaki menü alternatiflerini sizlerle paylaşıyor ve rezervasyon yaptırabiliyoruz. Ayrıca, katılımcılarınıza belirlediğiniz tutar üzerinden yemek çeki verebiliyoruz.

Workinton'da hayat çalışmaktan ibaret değil. İyi çalışanlar ülkesinde, dinlenmek isteyenler için de bir kafe bulunuyor: Pause. Burada dilediğiniz zaman ara verebilir, menüdeki zengin seçeneklerle mola keyfinize keyif katabilirsiniz.

2-10 kişilik hazır ofislerimizde, özel ofis hizmeti veriyoruz. Hazır ofis çözümlerimiz için satış sorumlularımızla iletişime geçebilirsiniz.

Misafirlerinizi, misafir katlarımızda ağırlayabilirsiniz. Misafirlerin ücretlerini, ofislerimizde geçirdikleri süre üzerinden ödersiniz.

Örnek: Saatlik kullanım 12 TL, tam günlük kullanım 40 TL

Workinton olarak otopark veya vale servisi vermiyoruz; ancak ofislerimiz merkezi lokasyonlarda olduğundan, civardaki otoparklardan kendi imkânlarınızla faydalanabilirsiniz.

Civardaki otellerle fiyat anlaşması yapmış olduğumuz için bütün konaklama organizasyonunu sizler için gerçekleştirebiliyoruz.

Rezervasyonunuzu, daha önceden yapılmış rezervasyonlara göre planlıyoruz. Programımız müsait olduğu sürece, dilediğiniz planlamayı yapabiliyoruz.

Rutin uygulamada 3 iş günü öncesine kadar toplantı odanızı ücretsiz iptal edebiliyorsunuz. 3 iş gününden az kaldığında, mücbir sebeplerden kaynaklanan bir durum söz konusuysa, herhangi bir ücret almıyoruz. Bunun dışında kalan sebeplerden kaynaklanan iptallerde, ücret alıyoruz.

Minimum 6 aydan başlayan adres gösterme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Adres gösterme servisimize dâhil olduğunuz sürece, sınırsız veya kontörlü kullanım kartınızla tüm Workinton'lardaki açık çalışma alanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Toplantı odalarının kullanım sıklığı, seçtiğiniz adres gösterme paketine göre değişiklik gösterir. Paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen satış sorumlularımızla iletişime geçin.

Workinton'da bir günlük çalışma için, çay, kahve, atıştırmalıklar ve internet dâhil olmak üzere, sadece 40 TL ödersiniz. Saatlik çalışma fiyatlandırmamızın ilk saati 12 TL, ilk saatten sonra gelen her saat 10 TL'dir. Paket fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen burayı tıklayın.