İnovatif Girişimcilik / Kurumsal Girişimcilik
BOOK A MEETING ROOM

İnovatif Girişimcilik / Kurumsal Girişimcilik

Workinton & Dijital Stüdyo

Ortak çalışma alanlarında, dileyen herkesin konsantrasyon kaybı yaşamadan, verimli ve motive çalışmasına imkan sağlayan Workinton ile, altına imzasını attığı çok sayıda kendine has etkinlikle, kısa zamanda büyük yol alan dijital etkinlik girişimi Dijital Stüdyo, birlikten doğacak kuvvete inanıyor. 
Ve bu çok özel etkinliği sizlerle buluşturmak adına bir araya geliyor.  
 
“İnovatif Girişimcilik” başlığı altındaki etkinlik, 19 Aralık 2015 Cumartesi günü, 12:00 - 17:00 saatleri arasında Workinton Levent 199 Şubesi’nde gerçekleştirilecek. Eğitimde yol göstericilik görevini girişimci, inovasyon lideri, iş tasarımcısı, pazarlama uzmanı gibi çok sayıda sıfatı üzerinde layıkıyla taşıyan Yavuz Çingitaş üstlenecek.
 
İnovasyon teriminin, çeşitlerinin, metotlarının örnekler ve gerçek zamanlı denemeler üzerinden inceleneceği etkinliğin temel amacı, inovasyon kavramını kurumsal girişimcilik ekseninde ele alarak, yeni girişimciler gibi esnek hareket edebilmeyi ve yenilikçi fikirleri nasıl deneyimleyebileceğinizi göstermek olacak. 
Aklınızdaki fikirlerin nasıl iş modellerine dönüşüp, gerçek müşteri üzerinde deneyimlenebileceğine örnekler üzerinden şahit olarak, girişimciliğin doğasına dair tüm ayrıntılara hakim olacak ve hayatınızın sonraki dönemlerinde girişimci ya da kurumsal girişimci olmak isteyip istemediğinize dair sağlıklı bir fikir edinebileceksiniz.
 
Gün boyu sürecek ikramlar, özel etkinlik kurgusu, Workinton ve Dijital Stüdyo iş birliğinden doğacak enerjiyle zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınızı garanti ederiz.
 

SHARE

ATTENDING STATUS